O nás

PaedDr. Pavlína Stuchlíková

Adresa:

Na Dubech 58
503 41 Hradec Králové

Tel.:

+420 606 523 780
+420 494 943 405

Email: 

pavlinastuchlikova@seznam.czJak to začalo?
Asi jako všude. Narodila jsem se jako milovník zvířat v „činžáku“. Celé dětství jsem vyhledávala příležitost být v kontaktu se zvířaty. Doma jsem chovala rybičky, křečka,morče a občas jsem přinesla zatoulanou kočku, které jsme s rodiči našli rychle domov.

První vytoužený pes k nám směl přijít, až když jsme se sourozenci mohli převzít péči v plném rozsahu-to už jsem končila gymnázium. Byla to fenka anglického kokršpaněla Aida. Bydlela s námi 13 let.

Když jsem měla svou domácnost a podařilo se nám koupit dům, ještě jsme se ani nenastěhovali a už jsme měli zamluveného psa. Přišla k nám fena irského setra Brita a pomohla nám odchovat naše děti.

A když po 13 letech odešla do psího ráje, vydržela jsem bez psa tři dny. Dávno se mi líbil anglický špringršpaněl, a tak jsem pátrala na internetu. A vypátrala Bellis – byla z chovné stanice Z Lovoše pana J. Plačka a našla jsem ji na stránkách Petry Golinovské – stanice Bohemia Jewellery. A to už jsem byla chycená. Kdo zná Petru,ví o čem mluvím. Umí lidi motivovat a přesvědčit. Ale hlavně pomoci. Začaly výstavy,zkoušky a výstavy a zkoušky…

Vše se navíc dařilo-měla jsem velké štěstí. Petro díky!
A od jednoho pejska ke druhému je jen krůček. Takže po roce a půl k nám přibyla Aiven z chovatelské stanice Rockdale

A teď štěňátka.

A čekají další zkoušky a výstavy…
K názvu stanice: “Dotty“ znamená tečkovaný, ale také potřeštěný a praštěný. To všechno naši špringři jsou 🙂 Zvláštní dík mému manželovi, který mě ještě nevyhodil….