V březnu 2016 plánujeme štěňátka z tohoto spojení:

 

C.I.E., C.I.B., CH ČR, CH D, CH A, JCH ČR, JCH D
BUXUS OF KLAMAR GARDEN

JCH Camberley Dotty Dogs
   

DKK: A/A

DKK: A/A

FUCO: čistý

FUCO: čistá

PRA CORD1: přenašeč

PRA CORD1: čistá

Klinické vyšetření očí: čistý

Klinické vyšetření očí: čistá

tituly: C.I.E., C.I.B., CH ČR, CH D, CH A, Grand šampion ČR, JCH ČR, JCH D, BIS, BIS Junior, BIS-II. Junior, BIS dorost, BOD, BIG, BIG-II., BOB, BOS, Crufts 2011 - first in class, OKV Centennial Winner, Central-Easteuropan Winner, Middle East European Winner, Vítěz speciální výstavy, Evropský vítěz mladých, Klubový vítěz, res.Klubový vítěz, KV mladých, kvalif.Cruft´s, CACIB, CC, res.CC, NV, CAC, CACA, VDH, CAJC

tituly: JCH ČR, BOB, BOS, BOJ, CACIB, CAJC

zkoušky: ZV, PZ

zkoušky: KZV

   

Vážní zájemci o informace nebo o štěňátko, kontaktujte nás na pavlinastuchlikova@seznam.cz nebo na tel 606 523 780.

Štěňátka vyrůstají v domě v kontaktu s rodinou a také s návštěvami. Jsou socializovaná, očkovaná, odčervená, čipovaná s Pet pasem. Záleží nám na tom, aby se dostali k dobrým majitelům a prožili pěkný psí život. S novými majiteli zůstáváme v kontaktu.Zájemcům o vystavování, chov, zkoušky poskytneme pomoc, jaká je v našich silách, také pomůžeme a poradíme s úpravou srsti.

Špringršpaněl je všestranně použitelný pes.Máme úspěšné záchranáře, závodníky agillity a coursingu a samozřejmě psy lovecky upotřebitelné. Chceme,aby pejsci dělali, co je baví a a aby to bavilo i jejich majitele.

V žádném případě neprodáváme štěňata bez průkazu původu a ani vám takovouto koupi nedoporučujeme. Snažíme se, aby naše štěňata byla zdravá, proto investujeme čas i peníze do všech dostupných zdravotních vyšetření u našich fen a totéž požadujeme od majitelů krycích psů.