CH. ADORED AIVEN ROCKDALE

  narozena: 2008-08-07
  barva: hnědobílá
  ČLP: ČLP/ASS/5551
  DKK: A/A
  FUCO: čistá (Genomia)
  PRA CORD1: čistá (Genomia)
  Klinické vyšetření očí: čistá (2011-07-11)
  tituly: CH ČR, JCH ČR, CACIB, 2xres.CACIB, 7xCAC, CWC, 3xCAJC, NSwR, kvalif. Cruft´s, BOJ, Vítěz třídy, Krajský vítěz, 2.místo sk.VIII.
  zkoušky: KZV, PZ
  chovatel: Ladislav Michl

Rodokmen:



SU CH Cepen Causin A Riot



 

Petranella Purple Ronnie Sh CH Eastriding Kuoros
Petranella Donatella
Cepen Celtic Dawn Roqfolly Innuendo At Cepen
Mompesson Sweet Words




SU CH,NU CH Stardom Special Days



 

NUCH Salix Touch Wood NUCH Inu-Goya Riverdance
Salix The Last Final
SUCH Stardom Ask Me Why NUCH Inu-Goya Salutation
Cleavehill Witchcraft

 

 



Výstavy:

 

datum

místo

třída

výsledek

rozhodčí

2012-06-16

KV KCHLS Pardubice

pracovní

Výborná 3

Nicola Calvert (GB)

2012-06-09

KV KASS Praha

šampiónů

Výborná 2, res.CAC

Ray Smith (GB)

2012-05-05

MV Praha

šampiónů

Výborná 1, CAC

Wojciech Burski (PL)

2011-08-21

MV Bratislava (SR)

šampiónů

Výborná 1, CAC, res.CACIB

Hans Muller (CH)

2011-07-16

NV Mladá Boleslav

vítězů

Výborná 2, res.CAC

Dana Smržová

2011-05-15

MV Bratislava (SR)

šampiónů

Výborná 1, CAC

Miroslav Stanovský (SR)

2011-05-07

KV Kačina

pracovní

Výborná 1, CAC

Marjo Jaakkola (FI)

2011-04-09

NV Ostrava

pracovní

Výborná 1, CAC

Zdeněk Antonovič

2011-02-06

MV Brno

pracovní

Výborná 1

P. Iversen (N)

2011-01-08

NV Olomouc

otevřená

Velmi dobrá 1

Ing. Štefan Štefík (SR)

2010-12-04

NV Nowa Ruda (PL)

pracovní

Výborná 1, CWC, NSwR

Tomasz Borkowski (PL)

2010-08-28

MV Mladá Boleslav

pracovní

Výborná 1, CAC, res.CACIB

Miloš Kašpar

2010-06-13

KV Brno

mezitřída

Výborná 3

Frank W Bjerklund (NOR)

2010-06-12

SV Brno

mezitřída

Výborná 3

Stig Arne Kjellevold (NOR)

2010-05-15

Krajská výstava Hradec Králové

mezitřída

Výborná 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, 2. místo sk.VIII.

Nosek Josef

2010-05-01

MV Praha

mezitřída

Výborná 1, CAC, CACIB, kvalif. Cruft´s

Ing. Zdeněk Antonovič

2010-02-07

MV Brno

mladých

Výborná 1

Miloš Kašpar

2010-02-06

MV Brno

mladých

Výborná 1, CAJC

Jana Janeková (SR)

2010-01-09

NV Olomouc

mladých

Výborná 1, CAJC, Nejlepší mladý plemene

MVDr. Jindra Bendová

2009-11-07

MV Praha

mladých

Výborná 2

Petr Studeník

2009-10-17

NV Brno

mladých

Výborná 1, CAJC

Pavel Šulcek

2009-10-11

World Dog Show Bratislava (SR)

mladých

Výborná

Barbara Müller (CH)

2009-08-29

MV Mladá Boleslav

mladých

Výborná 3

Ing. Jaromír Dostál DrSc.

2009-08-14

KV Báč (SR)

mladých

Výborná 3

Jessie Madsen (DK)

2009-06-27

MV Brno

mladých

Výborná 2

Anna Goldfussová

2009-05-31

KV Třeboň

mladých

Výborná 3

Bob Jackson (UK)

2009-05-30

ESA Třeboň

mladých

Výborná 3

Francis Jackson (UK)

2009-02-08

MV Brno

dorost

Velmi nadějná 2

MVDr. Jindřiška Bendová

2009-02-07

MV Brno

štěňat

Velmi nadějná 1

Jana Jašková (SK)

2009-01-10

NV Olomouc

štěňat

Velmi nadějná 2

Jana Janeková (SK)

 


Zkoušky:

 

datum typ místo cena body

2010-09-19

PZ

Teplice-Štěpánov

II.cena

215 b.

2010-05-02

KZV

Malešov

II.cena

166 b.